• slide1

YAPI & YAPI’DA KARİYER

İK POLİTİKALARIMIZ

Yapı & Yapı’yı en iyi tanımlayan değerler; birlik ve bütünlük, anlayış, sorumluluk, yaratıcılık, etik ve toplumsal değerlere saygıdır. Yapı & Yapı, kuruluşundan beri bu değerleri esas almaktadır. Kurum vizyonumuz ve değerlerimiz doğrultusunda şirketimizi geleceğe daha sağlam adımlarla taşıyabilmemizde çalışanlarımızın katkısı yadsınamaz. Yapı & Yapı İnsan Kaynakları Departmanı olarak çalışanlarımızın kendini kurumumuza ait hissetmesi, kurum kültürümüzü sahiplenmesi ve güven duyulan bir iş ortamı yaratmak için çalışmaktayız. Hedeflerimiz:

 • Çağdaş ve katılımcı insan kaynakları politika ve programlarını geliştirmek,
 • Yetkin, hedef ve sonuç odaklı personelin işe alınmasını sağlamak,
 • Değişen koşullar ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda, kurum kültürümüz içerisinde gelişen, yetişen ve uzmanlaşan çalışanlarımızı üst düzey kadrolarımız için hazırlamak,
 • Çalışan performansını artırmak için gerekli olan eğitim ve gelişim desteğini vermek.

İŞE ALIM FAALİYETLERİMİZ

İşgücü ihtiyaçlarımız şirket ve iş hedefleri doğrultusunda belirlenir ve karşılanır. İşe alım sürecinde adayın eğitim düzeyi, yeniliklere ve değişimlere açık olması; enerjik, dinamik, girişimci, pozisyonun nitelik ve beklentilerine uygun, kendisini ve işini geliştirme potansiyeline sahip, takım çalışmasına yatkın olması gibi niteliklere uygunluğu dikkate alınır. Pozisyon gereklilikleri doğrultusunda deneyimli ve/veya deneyimsiz iç ve dış alımlar yapılmaktadır.

Mevcut açık pozisyonlarımıza kariyer.net ve linkedin.com üzerinden ulaşılabilmektedir. Genel başvuru yapmak isteyen adaylarımız ise özgeçmişlerini ik@yapi-yapi.com adresine gönderebilirler.

Kurumumuza yapılan tüm başvurular gizli tutulmaktadır. Görüşülen tüm adaylarımıza işe alım sürecinin tamamlanmasına paralel olarak olumlu/olumsuz geri dönüşler yapılmaktadır.

KALİTE, İŞ GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE POLİTİKASI

 • Yapı & Yapı; ISO 9001, ISO 14001 & OHSAS 18001 standartları temel alınan Entegre EYS (Kalite, İş Güvenliği ve Çevre) Yönetim Sistemine sahiptir. Yönetim, EYS Yönetim Sisteminin anlaşılmasını ve şirket kültürü ve ticari performansın ayrılmaz bir parçası olarak uygulanmasını temin eder.
 • Yapı & Yapı Yönetimi ve personeli; inşaat faaliyetleri yapılan tüm yerel ve uluslararası faaliyetlerde, ilgili ülkelerde yasal ve diğer gerekliliklere uyarak, uygulanabilir şartları yerine getirmeyi ve ileri seviyede EYS performansın tüm alanlarda başarısını taahhüt eder.
 • Bu politikanın uygulanması; Yönetimin bilgi, talimat, eğitim ve gözetim yolu ile sınırlı olmaksızın yapılacaktır. Sürekli iyileştirmeyi hedef alan Yapı & Yapı EYS Yönetim Sisteminin tanıtımına, başarısına ve devamına aktif katılım sağlayan her bir çalışanına rehber olan, iletişim içerisinde ve onları teşvik eden yönetimin sorumluluğundadır.
 • Yapı & Yapı’nın temel prensibi, mutlak müşteri memnuniyetini elde etmek, güvenilir ve etkin hizmet ile mümkün olan en iyi değeri sunmaktır.
 • Her bir Yapı & Yapı çalışanının temel görevi ve sorumluluğu, kendilerinin, iş arkadaşlarının, faaliyet ve işlerinden etkilenebilecek diğer insanların yaralanmasını ve hastalanmasını önleyerek iş güvenliğini temin etmek için gerekli önlemleri almaktır.
 • Yapı & Yapı, faaliyetlerinin çevre üzerindeki doğrudan ve dolaylı boyut ve etkilerine ilişkin sorumluluğunun bilincindedir. Şirket, çevre kirliliği ve çevresel etkileri en aza indirecek şekilde faaliyetlerini yürüterek, gelecek kuşaklar için çevremizi korumaya ve geliştirmeye kararlıdır.
 • Yapı & Yapı çalışanları görevini yerine getirirken; bütünlüğü ve özel mülkiyet sorumluluğunu, bilgi, teknoloji ve müşteri unsurlarının dış etkenlerden korunması için uygun güvenlik önlemlerinin alınmasını taahhüt eder. Her bir birim, güvenlik konusu altındaki herhangi bir risk veya ihlali azaltmak adına gerekli sorumluluğu almaktadır.
 • Yapı & Yapı tüm sosyal sorumluluklarının farkında olup gerekli faaliyetleri yerine getirmektedir.

BİZE KATILIN

İsminiz
Soyisminiz
Telefon Numaranız
E-posta
Konu
Adresiniz
Hakkınızda