• slide1

İnşaat SekTÖRÜNDE YARIM ASIRLIK DENEYİM

1974 yılında Nusret Yıldırım tarafından kurulan Yapı & Yapı AŞ bugün ikinci kuşağın yönetimi altında büyümeye devam ediyor. Altyapıdan konuta, iş merkezlerinden ulaşıma pek çok alanda yürüttüğü prestijli projelerle Türkiye’de inşaat sektöründe öncü konuma gelen Yapı & Yapı AŞ; profesyonel ekibi ve üstün kalite anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştiriyor.

skills section

VİZYON

Sektöründeki hızlı değişimi takip ederek kalite odaklı yaklaşımı ve çevre bilinciyle alanında lider konumuna gelmeyi hedefleyen Yapı & Yapı AŞ, bu ayrıcalıklı konumunu hayata geçirdiği prestijli projelerle güçlendirmek için çalışıyor.

 

skills section

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Yürüttüğü tüm faaliyetlerde doğanın korunmasını ve çevrenin en az oranda etkilenmesini şirket politikası olarak benimseyen Yapı & Yapı AŞ, kaynaklarını etkin biçimde kullanarak çağdaş kentlere yakışan mekanlar yaratmak için çalışıyor. Yapı & Yapı AŞ, sürdürülebilir büyüme ilkesiyle yarattığı değerleri sürekli kılmayı hedefliyor.

 

skills section

MİSYON

Yapı & Yapı AŞ, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımıyla fark yaratan hizmetler sunmayı ve kendisinden sonra gelecek kuşaklara daha iyi bir yaşam miras bırakmayı hedefliyor.